rannariided.ee

home / Meist

Meist

Rannariided.ee sai loodud sooviga pakkuda kvaliteetseid ja ilusaid rannarõivaid, mis eristuks kiirmoest ja kaunistaks kandjat pikka aega. Just seetõttu otsustasime Eesti naistele tutvustada rahvusvaheliselt tuntud ja armastatud rannamoe brändi Phax.

Seksikas elegants rannal või basseini ääres, eklektiline segu värvidest, tegumoodidest ja mustritest, mugavad lõiked ja eksklusiivsed detailid on selle Lõuna-Ameerikast pärit kuuma brändi märksõnad.

Hoolikalt valitud kangad, käsitsi lisatud detailidsäravad värvid ja julged lõiked teevad Phax rannariietest tõelise fashion statement´i. Need bikiinid ja trikood ei pleegi päikese käes ning peavad ühtviisi hästi vastu nii soolases ookeanivees kui kloorises basseinis. 

Phax töötab igal aastal välja kaks eksklusiivset rannarõivaste kollektsiooni, mille hulka kuuluvad nii bikiinid, trikood, rannakleidid, püksid-seeelikud-pluusid, kui ka aksessuaarid. Kuna päevitusriiete ülemine ja alumine pool on müügil eraldi toodetena, on suurepärane võimalus panna Phax kollektsioonidest kokku just Sulle sobiv komplekt

Oma esinduskauplust meil veel ei ole, kuid pakume kõigile meie e-poest ostetud kaupadele tasuta tarnet, et saaksid riideid mugavalt oma kodus proovida.

Kui Sa pole kindel, millise lõikega rannarõivad Sinu jaoks kõige õigemad oleks, siis piilu ka meie nõuandeid, et leida mudel, mis sinu kehatüübi võlusid kõige rohkem esile toob.

Muuda oma suvi või puhkus särtsakaks Phax rannarõivastega!

Kirjuta meile

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Sisu: